Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

INTEGRITES

Юліан Ріс

Генеральний директор

Юридична фірма повного циклу з офісами в Україні та Казахстані, представництвами в Німеччині та Великобританії. Ми виступаємо юридичним радником для компаній, що потребують підтримки у супроводі великих угод та масштабних спорів, а також у поточній операційній діяльності.

НАША МІСІЯ
Допомагати компаніям фокусуватися на розвитку бізнесу, тоді як ми беремо на себе його юридичні аспекти.

Маючи глибоку галузеву експертизу, ми пропонуємо юридичні рішення, що створюють додану вартість для бізнесу наших клієнтів і допомагають їм успішно долати виклики. За 18 років INTEGRITES забезпечила юридичною підтримкою понад 1600 клієнтів з усього світу, серед яких компанії Fortune 500 та міжнародні фінансові інституції. Наші клієнти – визнані лідери в різних галузях: від будівництва, інфраструктури та сільського господарства до виробництва, фармацевтики і роздрібної торгівлі.

Climate Change Task Force у складі фірми комплексно супроводжує клієнтів, чиї проєкти спрямовані на сталий розвиток бізнесу та країни в контексті енергетичного переходу та зелених технологій.

80% компаній, які ми обслуговуємо, є міжнародними. INTEGRITES рекомендують для транскордонної роботи – супроводу інвестиційних угод, складних транзакцій, комплексного вирішення спорів, і для проєктів, що вимагають глибоких галузевих знань.

Визнання
- Spotlight в Chambers Global/Europe 2023 – Вирішення спорів, Корпоративне право та M&A

- Відзнаки в усіх 12 галузях права по Україні – The Legal 500 EMEA

- фіналіст Chambers Europe Awards 2022, The Lawyer European Awards 2021-2022 в категорії Юридична фірма року: Україна

- фіналіст Financial Times (FT) Innovative Lawyers Awards Europe:

- В 2019 у двох категоріях: Створення нового стандарту, Доступ до нових ринків та капіталу

- У 2021 в категоірії Sustainability & ESG – “Leadership for Climate Change Task Force”. Фірма стала єдиною з України з-поміж 58 фірм, що потрапили до фіналу в 14 категоріях

- Практика міжнародного арбітражу визнана Global Arbitration Review (GAR) у 2020-2023 роках

Контакти

Адреса Вул. Добровольчих батальйонів, 1, , корп. , -й поверх, офіс , Київ 01015, Україна
Телефон +38 (044) 391-3853
Електронна пошта Info@integrites.com
Веб-сайт www.integrites.com

Новини компаній-членів

Офіційні постачальники послуг