ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Починаючи з неділі, 13 лютого 2022 року, Держдепартамент США призупиняє консульські послуги в посольстві США в Києві. Посольство не зможе надавати паспортні, візові чи звичайні консульські послуги. Громадяни США можуть звернутися за цими послугами в посольствах США в сусідніх країнах. Більше інформації за посиланням: https://www.ustraveldocs.com/ua_ua/index.html


Програма візової підтримки ACC Ukraine B-Visa Program

Американська торговельна палата в Україні у співпраці з Консульським відділом Посольства США у Києві може прискорити процес подачі заявки на отримання візи для співробітників компаній-членів Палати. Програма візової підтримки дозволяє працівникам компаній-членів Палати, а також співробітникам Палати скористатися можливістю пришвидшеного запису на візову співбесіду. У більшості випадків, Консульський відділ призначатиме співбесіду для отримання бізнес візи у США протягом семи робочих днів від моменту подачі заявки.

Для того, щоб скористатися Програмою візової підтримки, метою поїздки заявників до Сполучених Штатів повинна бути релевантна бізнес-поїздка.

Основний заявник повинен бути штатним працівником та/або власником компанії-члена Палати, постійним підрядником (ФОПом), чи працівником Палати. Члени подружжя та/чи діти до 18 років також можуть скористатися Програмою підтримки, якщо вони подаються на отримання візи разом із основним заявником.

Програма візової підтримки не поширюється на:

  • Осіб, які подорожують у Сполучені Штати з метою іншою, ніж коротко-термінова бізнес-поїздка
  • Працівників компаній-членів, які працевлаштовані на неповний робочий день, інтерни чи волонтери
  • Працівники, які працевлаштовані у дочірних компаній, а не компаніях, які є членами Палати
  • Осіб, які отримали відмову по програмі візової підтримки протягом останнього року
  • Членів подружжя чи дітей, які подаються без основного заявника
  • Цивільних чоловіка/дружину основного апліканта

Подача на візу через Програму візової підтримки НЕ ГАРАНТУЄ отримання візи.