Важливе повідомлення. Станом на 16 листопада Посольство США в Києві припинило надання всіх звичайних візових послуг для іммігрантів та неімігрантів до подальшого повідомлення.

Подання заявки на прискорену співбесіду – термінова ділова поїздка

Починаючи з 16 листопада 2020 року, Посольство США в Україні не може надавати послуги з отримання неімміграційних віз у звичному обсязі, включаючи візи B1/B2.  Посольство відновить надання послуг у повному обсязі, проте наразі точно дата не відома.  Якщо у вас є нагальна потреба відвідати США, заповніть заявку на призначення термінової співбесіди для отримання візи B1/B2 на сайті Посольства:

Подати заяву на отримання візи США | Запис на термінову співбесіду

Мета поїздки має стосуватися виконання термінових дій, пов’язаних з бізнесом, необхідність яких неможливо було передбачити заздалегідь.

Основний документ: лист-запрошення від відповідної компанії в Сполучених Штатах на її офіційному бланку, який підтверджує терміновість запланованої поїздки, описує суть комерційної діяльності і вказує, що американська сторона зазнає значних втрат у разі відмови в терміновому записі на співбесіду.

Важливо переконатися в тому, що ви відповідаєте всім критеріям, оскільки заявники можуть подати заявку на терміновий запис на співбесіду лише один раз.

Палата підтримає вашу заявку листом із зазначенням того, що заявник працює або є власником компанії, яка є членом Американської торговельної палати в Україні. Для отримання додаткової інформації про те, як отримати лист, будь ласка, зверніться на електронну адресу visa@chamber.ua.