Важливе повідомлення

Через поширення пандемії COVID-19, Посольство Сполучених Штатів в Україні не має змоги провадити обробку віз у повному обсязі. Наразі Посольство призначає стільки співбесід на скільки вистачає ресурсів для обробки справ критично важливих візових категорій.

Посольство Сполучених Штатів в Україні не має змоги призначати співбесіди на отримання віз B1/B2 (ведення бізнесу), і не може повідомити дату, коли такі співбесіди знову почнуть призначатися. Якщо ви сплатили візовий збір, оплата буде дійсною і ви зможете призначити співбесіду у країні, де ви його сплатили, до 30 вересня 2022 року.

Посольство продовжує обробляти справи з поновлення віз без призначення співбесід. Для того щоб визначити, чи можете ви поновити свою візу поштою, перегляньте вимоги до цієї процедури:

Подати заяву на отримання візи США | Поновлення візи – Українi (Англійська) (ustraveldocs.com)

Якщо у Вас є термінова потреба відвідати США, виконуйте інструкції, які розміщені на веб-сайті Посольства: Подати заяву на отримання візи США | Запис на термінову співбесіду – Українi (Англійська) (ustraveldocs.com) для віз B1/B2.

Просимо зауважити, що запит на призначення термінової співбесіди буде позитивно розглянутий лише у випадку серйозної ситуації гуманітарного характеру і виключно для громадян та постійних мешканців України.

Палата підтримає вашу заявку листом із зазначенням того, що заявник працює або є власником компанії, яка є членом Американської торговельної палати в Україні. Для отримання додаткової інформації про те, як отримати лист, будь ласка, зверніться на електронну адресу visa@chamber.ua.