Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

Вакансії

Наша команда активних, відданих та молодих професіоналів прагне бути партнером вибору та позитивним рушєм змін у бізнес-середовищі Україні. Дізнайтеся про можливості та переваги роботи в Палаті та станьте незамінною частиною організації, щоб слідувати спільному баченню та працювати для членів Палати.

Приєднуйтесь

Запрошуємо приєднатися до нашої команди мотивованих, амбітних людей, які прагнуть нових знань, розвитку й готові не миритись з “status quo”. Радо познайомимось з професіоналами, які мають досвід роботи в бізнесі, комунікаціях чи державному секторі, і готові надати новий імпульс в розбудові стосунків з компаніями-членами для підтримки міжнародного бізнесу в Україні. На перехресті бізнесу й державного сектору, AmCham дарує унікальний досвід, якого будь-де не здобудеш. Якщо ви бажаєте дієвих змін, приєднуйтесь до AmCham. Це найкращий вибір.

Цінності Палати
Для мене дуже важливо долучатись до позитивних змін. Саме в AmCham ти відчуваєш себе частиною спільноти, яка справді щоденно змінює бізнес клімат в Україні на краще.
Анюта Семотюк Керівник Департаменту з управління людськими ресурсами
В нашій щоденній роботі ми сповідуємо цінності та принципи, які єднають нас з найкращими світовими практиками та створюють культуру співпраці, поваги та довіри. Приєднуйтесь до нашої команди, щоб будувати кар’єру в понад 20 галузях, які ми представляємо. Створюйте мережу професійних контактів та ставайте частиною нашої великої сім'ї AmCham. Будемо раді вітати вас.
Яна Янсон Керівник Департаменту з маркетингу
АСС стає вашої родиною з першого дня на роботі. Люди – це головний актив нашої організації, а доступ до стількох важливих людей з компаній-членів дає змогу відчути себе привілейованим. Я би рекомендувала приєднуватися до нашої команди проактивним та енергійним людям з сильними комунікаційними навичками.
Наталія Червона Керівник Департаменту з розвитку бізнесу
Бути частиною команди Палати – це не тільки чудовий досвід та цікаві виклики, а також багато крутих моментів. Ми працюємо разом над вирішенням питань, допомагаємо нашим членам, розробляємо нові проекті і потім насолоджуємося результатом. Кожний день приносить нові можливості і тут їх можна використати наповну.
Валерія Борзиста Координатор з маркетингу

Відповідальна особа

Анюта Семотюк

Керівник Департаменту з управління людськими ресурсами

Офіційні постачальники послуг