Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

INTEGRITES виступає pro bono консультантом Трускавецької міської громади щодо тимчасового розміщення ВПО

Команда INTEGRITES надає громаді міста Трускавець (Україна) доброчинну правову допомогу з питань житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Юристи фірми займаються перевіркою документації, юридичним та фінансовим структуруванням з метою перепланування й перепрофілювання кількох будівель у центрі міста, яке дозволить швидко ревіталізувати мікрорайон у курортному субрегіоні із залученням низки ресурсних джерел. План враховує вимоги швидкості, практичності, адаптивності та оптимальної кількості родин ВПО, які може бути розміщено в якісному та безпечному житлі.

Проєкт є частиною Rehousing Ukraine Initiative (Ініціативи житлозабезпечення України). ІЖУ – це партнерство Інституту доступного житла (Affordable Housing Institute), неприбуткової організації, зареєстрованої в США, та INTEGRITES, із залученням, за потреби, індивідуальних та інституційних фахівців. Команда ІЖУ прагне допомагати Україні відновитися після російського вторгнення та розглядає житло загалом і тимчасове житло для ВПО зокрема як ключ до швидкого, сильного та сучасного відновлення.

З боку INTEGRITES у команді ІЖУ над цим проєктом задіяні партнер Олег Загнітко, радник Олена Савчук та старший юрист Тетяна Сторожук.


Олег Загнітко, партнер, INTEGRITES

Ми пробуємо створити показову модель того, як за допомогою відновлення кількох будинків можна оживити кілька галузей місцевої економіки. Пілот у Трускавці є чудовою нагодою для нашої команди в ІЖУ застосувати знання та енергію на допомогу країні в підлаштуванні до нової реальності, де мобільність населення зросла в десятки разів, але домівка й далі є осердям для особистого щастя й формування громади.


Девід Сміт, виконавчий директор Інституту доступного житла (США), співзасновник Ініціативи житлозабезпечення України

Для нас велика честь працювати з міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським над реалізацією його бачення перепрофілювання законсервованого готелю на житло для ВПО. Ми розглядаємо це не лише як термінове рішення для Трускавця, а й як прототип чи пілотний проєкт для подальшого масштабування аналогічних переобладнань по всій Україні.

Офіційні постачальники послуг