Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

INTEGRITES захистила інтереси шведської групи Epiroc у спеціальному розслідуванні

INTEGRITES успішно захистила інтереси групи компаній Epiroc (Швеція), одного з провідних світових виробників обладнання для буріння скельних порід, у спеціальному розслідуванні щодо імпорту в Україну тришарошкових бурових доліт незалежно від країни походження та експорту. Команді практики міжнародної торгівлі вдалося досягти припинення розслідування, ініціатором якого виступив український виробник тришарошкових доліт, ТОВ «Універсальна бурильна техніка», без застосування до клієнта спеціальних заходів.

Стратегія практики, що супроводжувала Epiroc упродовж усіх етапів розслідування, складалася з елементів правового та економічного захисту. Після завершення розслідування без застосування спеціальних заходів група Epiroc зможе зберегти обсяги постачання продукції в Україну, ринкову частку в регіоні та Україні, а також кваліфіковані кадри.

Крім того, результат розслідування на користь Epiroc позитивно вплине на міжнародні економічні інтереси України, у першу чергу на торгівлю з ЄС: збереже доступ споживачів до імпортної продукції та сприятиме розвитку ринкової конкуренції, адже загрозу повної монополізації ринку та необґрунтованого підвищення цін заявником відтепер усунуто.

Команда юристів INTEGRITES, що працювала над проєктом, складалася з керівника практики міжнародної торгівлі Сергія Лахна, радника з торгових розслідувань Євгена Іванця, молодшого юриста Івана Єфіменка та аналітичного департаменту фірми.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг