Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

B2B

Платформа B2B Американської торговельної плати в України сприяє полегшенню ділової співпраці та зростанню мережі ділових контактів за допомогою багатьох заходів. Зокрема, ці заходи включають, але не обмежуються галузевими семінарами, конференціями, лекціями, VIP бізнес-сніданками та нетворкінг-котейлями, церемоніями нагородження та урочистими вечерями. Це чудова можливість зустрітися з професіоналами високого рівня, взяти участь у плідних дискусіях з першокласними експертами, встановити зв'язки та сформувати альянси.

Img

WELDI

Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) – це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасники WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб надихнутися історіями наших спікерів та побудувати мережу ділових контактів.

Img

Американські свята

Пікнік до дня незалежності США та Урочиста вечеря з нагоди Дня Подяки стали традиційними заходами для членів Палати. Вже понад 28 років Пікнік збирає тисячі українських відвідувачів та гостей міжнародної спільноти. А Урочиста вечеря з нагоди Дня Подяки - це найкраща можливість висловити свою вдячність.

Img

Бізнес школа

Особистий та професійний розвиток – це ключ до успіху. Мета Бізнес школи Палати – тримати учасників в курсі сучасних трендів, допомагати розвивати різні навички та обов’язково здобувати нові. Програма допоможе вам розвиватися у професійній сфері.

Img

Налагодження ділових контактів

Регулярні тематичні нетворкінг заходи для членів Американської торговельної палати в Україні, де вони збираються для неформального спілкування у приємній атмосфері та можуть обговорити останні бізнес-тенденції і насолодитися вечором.

Img

Освіта

Професійний розвиток – це більше, ніж просто навчання. Наразі, це складова частина будь-якої професії. Долучайтеся до наших освітніх заходів, щоб дізнатися про новітні технології та кращі практики, а також розвивати існуючі навички та отримати нові.

Img

Розваги

Палати організовує велику кількість захід, включно з сімейними та спортивними. Слідкуйте за анонсами заходів для дітей та дорослих, спортивних активностей. Розважальні заходи – ідеальна можливість зустрітися з однодумцями та ближче познайомитися з представниками компаній-членів Палати.

Офіційні постачальники послуг