Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Ініціатива Палати WELDI (Women’s Executives Leadership Development Initiative) – це платформа для персонального розвитку та бізнес-нетворкінгу, яка вже більше восьми років об’єднує успішних, впливових, цілеспрямованих, жінок-лідерок. WELDI спрямована на підвищення лідерських навичок, навчання та розширення можливостей жінок-лідерок. Створена в 2013 році в рамках Американської торговельної палати в Україні, ця ініціатива об’єднує сьогодні більше 500 жінок-лідерок з компаній-членів Американської торговельної палати в Україні.

Лідер WELDI

Ми пишаємося нашою спільнотою однодумців WELDI, яка об’єднує талановитих та далекоглядних жінок-лідерок з компаній-членів Палати через знання, обмін досвідом та розширення можливостей. Ми вдячні компаніям GSK та PepsiCo Ukraine за багаторічне партнерство та підтримку проекту. Приєднуйтеся до нас у 2021 році, щоб разом вчитися, відкривати нове, надихати та надихатися!

 

Тетяна Прокопчук

Віце-президент Американської торговельної палати в Україні

Галерея

Стратегічні Партнери WELDI

В PepsiCo ми забезпечуємо справедливу оплату праці та рівні кар’єрні можливості для жінок і чоловіків. Це не просто зобов’язання чи гарна справа, а й величезна можливість для бізнесу. 42% усіх керівних посад та 57% у лідерській команді в PepsiCo Ukraine обіймають жінки, що справді обґрунтовано. Понад 65% усіх рішень про покупку в домогосподарствах приймають жінки, а також близько 55% наших споживачів - жінки. Розширення можливості жінок, наділяючи їх повноваженнями та довіряючи ведення бізнесу, дає нам краще розуміння потреб споживачів та розвиток для компанії.

Марек Томалак

Генеральний директор, PepsiCo Ukraine

GSK – це глобальна науково орієнтована компанія у сфері охорони здоров'я, що вірить у силу різноманіття та інклюзії. Жіноче лідерство є важливою частиною цієї політики. Ми прагнемо створити робоче місце, де всі мають рівний голос, права та можливості для розвитку. GSK із задоволенням підтримує ініціативу WELDI, яка надихає жінок та сприяє їх особистому й професійному зростанню.

Ніколо Чезаре Поме

Генеральний менеджер GSK Consumer Healthcare в Україні та Казахстані

Спікери WELDI

Олена Кошарна

Голова Ради директорів Американської торговельної палати в Україні, Засновник та головний виконавчий директор Horizon Capital

Юлія Бадрітдінова

Скарбник Ради директорів Американської торговельної палати в Україні, Генеральний директор Макдональдс в Україні

Катаріна Матернова

Заступник керівника Головного директорату Єврокомісії зі зв’язків з країнами-сусідами

Елізабет Хафнер

Заступниця Торгового представника США у справах Росії та Євразії в Офісі торгового представника США

Катерина Рожкова

Перший заступник Голови Національного банку України

Надія Крижановська

Генеральний директор та засновник Клініки Персональної Медицини, Кандидат медичних наук, фахівець з anti-age медицини

Наталія Кадя

Експерт з питань нейроменеджементу, Партнер Danevych.Law

Володимир Задирака

Засновник кав'ярень One Love Coffee, Wine Love, редактор City Coffee Guide Ukraine

Офіційні постачальники послуг