Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

INTEGRITES – юридичний радник InVivo Group щодо злиття із Soufflet Group вартістю 2,2 млрд євро

INTEGRITES консультувала InVivo Group* (Франція) щодо отримання дозволів на концентрацію в Україні та інших пострадянських юрисдикціях в угоді про придбання Soufflet Group**, французької агропродовольчої групи, яка перебуває у сімейному володінні. Вартість угоди, яку сторони закрили в грудні 2021 року, оцінюється в 2,2 млрд євро. Це робить її однією з найбільших на світовому аграрному ринку за останнє десятиліття.

Команда практики антимонопольного та конкуренційного права INTEGRITES провела глибокий юридичний та економічний аналіз передбачуваного злиття в трьох юрисдикціях пострадянського простору, щоб обґрунтувати угоду перед антимонопольними органами. Станом на листопад 2021 року InVivo Group успішно отримала дозволи на концентрацію вусіх відповідних юрисдикціях.

Угода дозволить InVivo Group створити один із найбільших агрохолдингів у Європі та світі та розширити бізнес в Україні, де Група володіє найбільшим солодовим заводом, кількома зерносховищами та переробними підприємствами.

Роботу INTEGRITES над проєктом очолили партнери Ілля Ткачук та Курмангази Талжанов.

*InVivo Group – провідна французька сільськогосподарська кооперативна група зі 192 членами, представленими в Америці, Європі, Азії та Африці. Група веде бізнес за трьома напрямками: Bioline by InVivo (сільське господарство), InVivo Retail (роздрібна торгівля) та Cordier by InVivo (вино).

Офіційні постачальники послуг