Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Carlsberg Ukraine

Олег Хайдакін

Генеральний директор

Сarlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. Бренд Carlsberg є одним із найвідоміших пивних брендів у світі, а бренди Балтика, Carlsberg і Tuborg входять до числа найбільших брендів у Європі. У Carlsberg Group працюють понад 41 000 осіб, а продукція Групи продається на більш ніж 150 ринках світу. У Carlsberg Ukraine працює понад 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок: «Львівське», Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Жигулівське Запорізького Розливу», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth&Riley's Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen та інші. Компанія Carlsberg Ukraine входить до списку найбільших платників податків України за даними рейтингу ДФС України 2018 року. Carlsberg Group - один із найбільших данських інвесторів на території України. За даними Nielsen**, за підсумками 2018 року частка компанії Carlsberg Ukraine на ринку пива України становить 32,5%* у натуральному виразі. Сидр Somersby та «Квас Тарас» продовжують займати лідерські позиції в своїх продуктових категоріях.
*Розрахунки ПрАТ «Карлсберг Україна» засновані на даних, що містяться в звітах Nielsen з аудиту роздрібної торгівлі в категорії пива за кумулятивний період січень 2018 – грудень 2018, щодо ринку пива в міській і сільській частині України (без окупованих територій АР Крим, Севастополя, частини Луганської і Донецької областей), дійсно на 25.01.2019. (©2019, ТОВ «АСНільсен Юкрейн»).
** Nielsen Holdings N.V. (NYSE: NLSN) - провідний світовий постачальник аналітичних даних про споживчу поведінку і купівельні звички. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.nielsen.com

Контакти

Адреса Пирогівський шлях, 137, Київ 03026, Україна
Телефон +38 (044) 490-2929
Електронна пошта info@carlsberg.ua

Новини компаній-членів

Офіційні постачальники послуг