Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Здорове тіло – здоровий дух!

Здорове тіло – здоровий дух!

Події останнього року та пандемія, спричинена вірусом COVID-19, показали, наскільки важливими є здоров’я та міцний імунітет. Забезпечення здорового способу життя має надважливе значення для добробуту людства і створення щасливого суспільства. Але на сьогодні багато людей не можуть отримати необхідного медичного обслуговування, мільйони живуть в антисанітарних умовах, залишається на доволі високому рівні смертність немовлят і їхніх матерів.

Аби підвищити показники тривалості життя та забезпечити усіх жителів планети належною медичною допомогою, була створена Ціль сталого розвитку ООН №3 «Міцне здоров’я та добробут». Серед її завдань: зниження рівня смертності немовлят, матерів, людей від різноманітних інфекцій і неінфекційних захворювань; припинити зловживання психоактивними речовинами; забезпечити доступ до належного медичного обслуговування; збільшити розвиток медичної та фармакологічної сфер тощо.

Філіппова Юлія, заступниця директора Державної установи ВЦФЗН «Спорт для всіх», експертка Проєктного офісу з питань реформ Міністерства молоді та спорту України, керівниця ГО «Центр спортивної дипломатії», національна координаторка проєкту «Європейський день спорту в школах», так коментує ситуацію у світі та зокрема в Україні:

Відповідно до дослідження, що готувалося в межах розробки стратегії Міністерства молоді та спорту України з розвитку фізичної культури та спорту на період до 2028 року, наша держава станом на 2019 рік перебувала на 93-му місці зі 169 країн світу. Ця статистика насправді є фатальною, адже сьогодні лише 17% українців займаються фізичною активністю. Наразі суспільство дуже мало займається руховими активностями, не говорячи вже про спорт як такий. І, безумовно, це впливає на стан здоров`я. Саме тому моя мета на сьогодні — це толерантна, активна та здорова нація.

Є багато державних програм та ініціатив, які залучають людей до активностей. Проривом у цьому напрямі стала національна програма президента «Здорова Україна», яка містить дуже цікаві кейси та проєкти. Один з них — соціальний проєкт «Активні парки — локації здорової України». Мета програми на 2021 рік — залучити до активних видів дозвілля та спорту понад 4 мільйони українців, а це 30% активного населення країни. Загалом програма передбачає створення 2000 «Активних парків» та 10 000 спортивних майданчиків за принципом 2 км пішої доступності. І, що дуже важливо, заняття на локаціях будуть безкоштовними. Де займатися спортом? Коли та як це правильно робити? Де знайти кошти на тренування? Усі ці питання вирішує програма.

Крім того, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» наразі розробляє цифрову платформу «Біржа спортивних івентів та стартапів», що допоможе кожному охочому створити свій цікавий проєкт або продукт. І при цьому автор проєкту чи продукту зможе отримати фінансування від держави, партнерів, інвесторів чи міжнародних організацій.

Резюмуючи, важливо розуміти, що здоров’я нації починається зі здоров’я кожної людини. Долучайся до тих людей, які ведуть усвідомлене й екологічне життя — завантажуй Календар сталих звичок від Carlsberg Ukraine. У ньому зібрані спеціальні поради, які допоможуть змінити на краще твоє життя і світ навколо. До того ж до кожної поради є пояснення, чому її виконання є важливим і яких наслідків слід очікувати.

Календар сталих звичок створений на основі Глобальних цілей Асамблеї ООН, де кожен місяць має певну тематику та відповідає одній або двом Цілям сталого розвитку. Серпень присвячений темі №3 «Міцне здоров’я та добробут». Протягом останнього місяця літа дізнаєшся, яке значення мають для здоров’я медичний огляд, загартовування та медитація; чим корисний спорт і фізкультпаузи; як благодійність рятує життя та ще багато чого корисного та цікавого.

Користуватись Календарем сталих звичок доволі просто. Переходь за посиланням https://calendarsdg.com.ua/ та синхронізуй його з Google, iOS чи Outlook. Ось і все. Тепер щомісяця отримуватимеш інформацію, як легко змінити життя на краще. Пам’ятай, що здоров'я сьогодні — запорука щасливого майбуття.


Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Офіційні постачальники послуг