Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Carlsberg Ukraine об’єдналася з партнерами, щоб вкотре сказати «Ні» алкоголю для неповнолітніх

Carlsberg Ukraine об’єдналася з партнерами, щоб вкотре сказати «Ні» алкоголю для неповнолітніх

17 вересня світ відзначає Міжнародний день відповідального споживання пива (Global Beer Responsible Day/ GBRD). У 2021 році Carlsberg Ukraine разом із партнером у галузі пивоваріння запустили медійний проєкт на YouTube-каналі «ЗЕ ІНТЕРВ’ЮЕР» Анатолія Анатоліча про формування відповідального ставлення до алкоголю серед підлітків. У інтерв’ю взяли участь зірки українського шоубізу – Сергій Бабкін, Дмитро Борисов, Олександр Пікалов, – та їхні сини. Герої через особисті історії доносять головну ідею проєкту –  алкоголь до 18 років – це не про дозвілля, а про безвідповідальний ризик.

https://www.youtube.com/watch?v=szhHI3MvOs4

«Ставлення до алкоголю, зокрема, й пива зумовлене багатьма факторами. Це насамперед родина, звички сім’ї, методи виховання і якість комунікації між батьками та дітьми. Наша ціль – показати, як відкритий діалог із дитиною може запобігти неочікуваним сюрпризам насиченого підліткового життя. Цей проєкт не про менторство і нудні лекції старшого для молодшого. Наш проєкт про відвертість, довіру і важливість вчасного діалогу» – розповідає про мету проєкту Юлія Стельмах, старша директорка по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine.

Пивоварна компанія Carlsberg Ukraine шостий рік поспіль приєднується до глобальної ініціативи. У межах GBRD 2021 Carlsberg Ukraine популяризує цінність родинного спілкування, на тлі якого в підлітків формується відповідальне ставлення до алкоголю. Журналіст Анатолій Анатоліч звернувся до лідерів думок – музиканта Сергія Бабкіна, ресторатора та підприємця Дмитра Борисова та шоумена Олександра Пікалова. Усі вони виховують дітей підліткового віку. Кожен із героїв має лайфхаки, методи і способи взаємодії з дітьми. Селебретіз діляться, як говорять на чутливі теми з синами, у тому числі на тему споживання алкоголю.

«У Carlsberg Ukraine діє програма зі сталого розвитку «ЦІЛЬ 4 НУЛІ: разом заради майбутнього». Однією із цілей програми (окрім зниження викидів СО2, економії води та безпеки праці) є «НУЛЬ безвідповідального споживання». Ми реалізовуємо цю ціль не тільки під час GBRD. Так, це один із днів, коли весь світ особливо акцентує на розумному ставленні до алкоголю. Але якщо ми прагнемо жити у відповідальному суспільстві, то працювати маємо системно та регулярно. Власне, цим і займається  Carlsberg Ukraine. Ми бачимо свою відповідальність у тому, щоб надавати споживачам альтернативу – безалкогольну продукцію. Саме тому ми постійно розширюємо її асортимент, а також намагаємося впливати на формування культури споживання пива. Над цим працюємо не тільки ми, а й вся галузь, поширюючи ідею про те, що насолоджуватися потрібно якістю, а не кількістю», – коментує Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.


Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth&Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Офіційні постачальники послуг