Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Carlsberg Ukraine про партнерські взаємини, доставку продукції та клієнтський сервіс

Carlsberg Ukraine про партнерські взаємини, доставку продукції та клієнтський сервіс

Фахівці клієнтського сервісу пивоварної компанії Carlsberg Ukraine виступили на XIII Міжнародній практичній конференції Food&NonFoodMaster-2022 з темою «Клієнтський сервіс як запорука стабільних ділових відносин та адаптації бізнесу під час війни». На конференції зібралося близько 300 власників і топменеджерів провідних роздрібних мереж, виробників та імпортерів споживчих товарів з України і Європи.

Пивоварні Carlsberg Ukraine в Запоріжжі, Києві та Львові виробляють популярні в країні пиво, сидр і безалкогольні напої. Якісний клієнтський сервіс є вагомою складовою успіху компанії. У своїй роботі його фахівці орієнтуються на бездоганний рівень наданих послуг, довірчі партнерські відносини та невпинне підвищення ефективності. Carlsberg Ukraine належить до тих підприємств, які під час війни найбільше допомагають державі й суспільству. Зокрема, компанія безоплатно надає склади для зберігання гуманітарної допомоги, фінансово підтримує благодійні фонди, виробляє та постачає питну воду в регіони країни, які стикнулися з її браком.

«Повномасштабна війна поставила бізнес перед значними викликами. Ми мали не тільки втримати рівень клієнтського сервісу, а й оперативно розв’язувати проблеми з постачанням сировини та збутом продукції, втратою складів і збоями у комунікації з партнерами. Тимчасова заборона продажу алкоголю та впровадження комендантської години також ускладнювали ситуацію. Але головним пріоритетом була турбота про наших співробітників», – зазначає Юлія Литвин, керівниця напряму з клієнтського сервісу Carlsberg Ukraine.

Менеджерка з клієнтського сервісу Carlsberg Ukraine Марія Трамана додає: «Лише той бізнес може розвиватися, що швидко адаптується до змін. Ми в стислі терміни перейшли на онлайн-комунікацію з клієнтами та посилили електронний документообіг. Всі процеси з кожного напрямку були вдосконалені. Зокрема, ми змінили логіку контролю клієнтського сервісу. Відтепер у його фокусі – моментальне виявлення проблем у процесі доставки продукції. Особливу увагу під час війни ми віддаємо своєчасності, якості та повноті наших послуг».

В Carlsberg Ukraine переконані, що найкращий результат дає командна робота. Навіть під час війни відповідальний бізнес може і має поліпшувати клієнтський сервіс.


Carlsberg Ukraine — частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У складі Carlsberg Ukraine – заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664,  «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley's Garage та інших. Під час війни в Україні Carlsberg Group ухвалила рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation і Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та передавати її в різні регіони України. Компанія надає фінансову підтримку благодійним фондам і організаціям у різних містах та регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Офіційні постачальники послуг