Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Carlsberg Ukraine змінює генерального директора з 1 січня 2022 року

Carlsberg Ukraine змінює генерального директора з 1 січня 2022 року

Після 8 років керівництва Євген Шевченко завершує кар’єру в компанії Carlsberg Ukraine.

Коментуючи своє рішення, Євген зазначає: «Я розпочав кар’єру в Carlsberg Ukraine у лютому 2014 року у дуже складний для країни та бізнесу час. За всі ці роки Carlsberg Ukraine неодноразово отримувала відзнаки за успіхи у продуктах, інноваціях та сталому розвитку. Ми стали лідером на ринку пива, наш бренд «Львівське» почесно посів перше місце серед усіх пивних брендів, ми успішно запустили бренди Kronenbourg 1664 та S&R's Garage на ринок України, а бренд Baltika 0 став лідером у категорії безалкогольного пива. У 2016 році ми відкрили унікальний музейно-культурний комплекс «Львіварня». Компанія безмежно пишається та всебічно сприяє розвитку цього музею та артпростору, що став невід’ємною частиною культурного і соціального життя Львова. Протягом свого розвитку «Львівське» всебічно підтримує популяризацію української музики, культури, мистецтва, кінематографа, а віднедавна й футболу. Адже це саме ті цінності, які об’єднують українців. Ми підтримували розвиток пивної культури, стаючи спонсором двох турів легендарного українського гурту «Океан Ельзи», були спонсорами Євробачення-2017 та безлічі інших музичних фестивалів, працювали на платформі кіно, а з січня 2021 року стали Національним спонсором збірної команди України з футболу. З 2017 року Carlsberg Ukraine почала реалізацію глобальної програми зі сталого розвитку Carlsberg Group «ЦІЛЬ 4НУЛІ: разом заради майбутнього». Її мета НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання та НУЛЬ нещасних випадків. Нам уже вдалося досягти значних результатів в кожному з напрямів: скоротити викиди вуглецю на 12% порівняно з 2015 роком, майже 10% природного газу замістити біогазом, зменшити використання води під час виготовлення пива, а також щороку проводити інформаційну кампанію для просування культури відповідального споживання пива разом із партнерами по галузі. Я пишаюсь нашими результатами та щиро сподівають, що найбільші перемоги Carlsberg Ukraine ще попереду, адже це компанія, у ДНК якої закладено безперервний розвиток та вдосконалення».

Євген приєднався до Carlsberg Group у 2002 році як директор з продажів пивоварного заводу «Золотий Урал» (Челябінськ, Росія). Протягом своєї 19-річної кар’єри у Групі Євген зробив значний внесок у розвиток компанії в багатьох сферах, обіймав керівні посади на різних ринках, включаючи Латвію, Узбекистан та Росію. У 2014 році Євген став генеральним директором Carlsberg Ukraine, сформував сильну команду, яка може і буде вести компанію до нових перемог. Окрім своєї основної діяльності у Carlsberg Ukraine, Євген став членом Ради директорів Американської торговельної палати, координатором Наглядової ради Національної ресторанної асоціації, членом Наглядової ради Глобального договору ООН в Україні та членом Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу UNIC. У 2020 році Євген Шевченко увійшов до трійки найкращих CEO за версією видання FORBES.

З 1 січня 2022 року Олег Хайдакін, генеральний директор «Аліварія» (Білорусь), однієї з компаній Carlsberg Group, буде призначений генеральним директором Carlsberg Ukraine. Олег приєднався до Carlsberg Group у 2015 році як віцепрезидент з продажів в Україні, а з 2017 року обіймав посаду генерального директора компанії «Аліварія». Під керівництвом Олега «Аліварія» досягла сталого зростання частки ринку і стала безперечним лідером, наростила обсяги локального виробництва, і завдяки масштабним проєктам з модернізації підвищила прибутковість та зміцнила репутацію відповідальної компанії, яка постійно розвивається. До приходу в Carlsberg Олег Хайдакін працював у компаніях JTI, де з 1996 по 2004 рік пройшов шлях від торгового представника до регіонального менеджера з продажів, та Imperial Tobacco, де займав позиції менеджера дивізіону з продажів в Україні, директора з маркетингу та збуту в Киргизстані, генерального директора підрозділу компанії в Казахстані, а також керував бізнесом компанії у Вірменії, Грузії та Молдові. Олег Хайдакін народився в Україні, у 1991 році закінчив Донецьке вище військово-політичне училище. Пізніше Олег отримав професійний сертифікат у сфері менеджменту від The Open University (Велика Британія).

Коментуючи своє призначення, Олег Хайдакін зазначає: «Я з радістю почну виконувати обов’язки керівника Carlsberg Ukraine з 1 січня 2022 року. Компанія має потужну історію успіхів, і я готовий продовжити її творення разом із сильною командою. Я впевнений, що мій досвід роботи в Україні на різних позиціях, включаючи посаду віцепрезидента з продажів, а також компетенції та підхід до роботи співробітників Carlsberg Ukraine дозволять нам разом досягти найвищих результатів».


Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У складі Carlsberg Ukraine – заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Офіційні постачальники послуг