Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

«Львіварня» проводить безкоштовні екскурсії для тимчасово переселених українців

«Львіварня» проводить безкоштовні екскурсії для тимчасово переселених українців

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» долучився до програми «Прогулянки Львовом», що є частиною партнерства з Львівським туристичним департаментом. Музей активно співпрацює з волонтерськими організаціями міста та запрошує тимчасово переселених громадян на безкоштовні екскурсії.

Перші безкоштовні екскурсії для тимчасових переселенців проводилися напередодні свят — 22, 29 квітня та 6 травня. Анонсування заходу відбувалося за реєстрацією в офіційних чатах Львівської міської ради.

«Відкриття «Львіварні» стало радісною подією не тільки для львів’ян, а й для гостей стародавнього міста. Наш музей — це один із символів мирного життя. Ми щиро радіємо нашим новим відвідувачам. Відгуки і враження від екскурсії у них лише позитивні! А це означає, що ми отримали нових прихильників. Ми продовжуємо брати активну участь у благодійних проєктах та своєю працею допомагати економіці регіону», — прокоментувала ініціативу директорка музею Галина Дорош.

«Львіварня» – унікальний музейно-культурний комплекс пивної історії в Україні. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен відвідувач може відчути себе пивоваром, пізнати історію пива та міста Лева. Музей розміщено на вулиці Клепарівська, 18. Працює з четверга по понеділок з 11:00 до 19:00. У разі сигналу повітряної тривоги всі відвідувачі мають дотримуватися правил безпеки та негайно пройти до найближчого бомбосховища.


Carlsberg Ukraine  частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У складі Carlsberg Ukraine заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр  та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley's Garage тощо.

Під час війни в Україні Carlsberg Group ухвалила рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду й передавати її в різні регіони України. Компанія надає фінансову підтримку благодійним фондам та організаціям у Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові, Вінниці й інших регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Офіційні постачальники послуг