Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інвестиції дії. Carlsberg Ukraine представила нову виробничу лінію, що збільшує потужність виробництва продукції у банці на 80%

Інвестиції дії. Carlsberg Ukraine представила нову виробничу лінію, що збільшує потужність виробництва продукції у банці на 80%

Пивоварна компанія Carlsberg Ukraine представила один із найбільших інвестиційних проєктів 2023 року – нову виробничу лінію на Київському пивоварному заводі. Лінія допоможе оптимізувати роботу, забезпечити попит споживачів на продукцію в форматі банки, збільшивши потужність пивоварні на 80%.

«Carlsberg Group підтвердила інвестиції в Україну в 1,5 млрд гривень на 2023 рік й ось маємо змогу наочно представити перший результат. Завдяки новій лінії потужність виробництва продукції у банці зростає на 80%. Безпечність умов праці, відмінна якість продукції та висока технологічність виробничого процесу – наші пріоритети. А нова виробнича лінія – один із ефективних інструментів, що допомагає нам ці пріоритети реалізувати. Carlsberg Group підтримує нас весь час, оскільки вірить не тільки в нас як бізнес, але й в Україну загалом», – розповідає генеральний директор Carlsberg Ukraine Олег Хайдакін.

Особливістю цієї лінії те, що вона побудована на найсучасніших технологіях, повністю автоматизована та відповідає найвищим вимогам як з безпеки персоналу, що її обслуговує, так і безпечності продукту, що на ній випускається.

«Це історична подія. Це одна з найбільших інвестицій в Україні у 2023 році. Як посол Данії пишаюся бути присутнім на цьому заході. Тому що сьогодні ця подія має символічне значення, яке виходить далеко за межі пивоварної промисловості в Україні. Сьогоднішній захід показує, що важливий гравець на світовій арені та лідер галузі, Carlsberg, вірить в Україну і готовий інвестувати в неї в той час, коли Україна продовжує боротися проти російської агресії. Це ще один приклад тісного дансько-українського партнерства. Данія є одним із найближчих партнерів України. Ми не можем чекати на настання миру. Нам потрібно починати зараз і створювати конкретні результати. Саме це робить Carlsberg тут.. Те, що ви робите, показує, що боротьба за свободу України ведеться не тільки на полі бою, але й на заводських потужностях, у офісах та в полях. Збереження економічної активності є ключовим для стійкості України. Реалізованими інвестиціями ви подаєте приклад для інших іноземних інвесторів. Я сподіваюся, що вони слідуватимуть прикладу. Carlsberg – це символ данського промислового розвитку, відомий своєю корпоративною соціальною відповідальністю ще задовго до того, як це поняття було винайдено. Ви завжди піклувалися про своїх співробітників і громади. Те, що ви робите в Україні, є ще одним прикладом цієї гордої спадщини», – коментує Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен.

Carlsberg Group почала свою роботу в Україні в 1996 році і з року в рік є одним із найбільших міжнародних інвесторів у секторі FMCG-бізнесу – за час роботи в Україні понад реалізовано понад 1 млрд євро інвестицій. Carlsberg Ukraine забезпечує роботою понад 1300 осіб на пивоварнях у Києві, Львові та Запоріжжі та ще понад 20 000 робочих місць у суміжних галузях (готельно-ресторанний бізнес, сільське господарство, логістика тощо). З року в рік компанія входить у ТОП-25 найбільших платників податків та в ТОП-50 кращих роботодавців України.

Від початку повномасштабного вторгнення Carlsberg Ukraine фокусується на трьох пріоритетах – люди, громади, збереження й розвиток бізнесу. На початку великої війни компанія призупинила діяльність усіх трьох пивоварень. Навесні почали поступово відновлювати роботу заводів: у березні запустилась Львівська пивоварня, де спочатку виробляли тільки воду для гуманітарних потреб, згодом у травні – Київський завод, у липні –Запорізький.


Carlsberg Ukraine  частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley's Garage, та інші. Під час війни в Україні Carlsberg Group прийняла рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. Carlsberg Ukraine реалізувала понад 15 гуманітарних проєктів. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та доставила в регіони понад 4 млн літрів, а після трагедії на Каховській ГЕС щодня виробляє та доставляє воду на потребу населення Південного регіону України, що зіштовхнулося з браком питної води.  Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Офіційні постачальники послуг