Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Carlsberg Ukraine та Veteran Hub об’єднують зусилля для допомоги співробітникам-ветеранам

2 травня 2023 року компанія PJSC Carlsberg Ukraine підписала Меморандум про співпрацю та взаємодію в рамках проєкту HR Praktyka з благодійною організацією Veteran Hub.

Метою Меморандуму між Carlsberg Ukraine та Veteran Hub є встановлення партнерських відносин, щоб допомагати адаптуватися до цивільного життя військовим після повернення з війни. “Процес переходу від військового до цивільного життя є комплексним життєвим досвідом, що містить значну кількість випробувань. Цей процес можна описати зокрема, як культурну акліматизацію — ветеранам потрібно звикнути до цивільного життя: облаштувати житло, знайти покликання та нову роботу або інтегруватися в довоєнну посаду, побудувати нові стосунки з родиною та своєю спільнотою”, – пишуть фахівці Veteran Hub на сайті організації.

Тож, основними цілями співпраці Carlsberg Ukraine та Veteran Hub є:

  • Направляти працівників на безкоштовні консультації від фахівців благодійної організації, які включають юридичну, кар’єрну та психологічну підтримку;
  • Надавати тренінги для менеджерів HR-департаменту, щоб вони краще розуміли роль ветеранів та їхні можливості, перспективи у команді.

На цей час у Carlsberg Ukraine вже 81 мобілізованих та 8 ветеранів. “З першого дня повномасштабної війни нашим пріоритетом була всебічна підтримка колег. Компанія надала допомогу мобілізованим співробітникам, а також зберегла за ними всі робочі місця та середній щомісячний заробіток. Ми вдячні колегам, що боронять нас на передовій, деякі з них уже повертаються до цивільного життя. Для нас важливо реалізувати якісну програму реінтеграції, яка допоможе відновити роботу в компанії та повернутися до повноцінного цивільного життя. Наша мета – турбота та підтримка колег, які повернулися з військової служби”, – коментує Людмила Голинська, HR директорка PJSC Carlsberg Ukraine.

Проєкт «HR Praktyka» базується на понад трьох роках досвіду підтримки ветеранів та ветеранок, отриманому від консультантів «Veteran Hub». Для створення були вивчені потреби та перешкоди, з якими ветерани зіштовхнулися під час пошуку роботи. Також представлені приклади успішних кейсів, які можуть служити прикладом для інших ветеранів та ветеранок.

Офіційні постачальники послуг