Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Впоратися з емоційним вигоранням: поради психотерапевта Спартака Субботи

На 75-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я обговорювали питання інтеграції психологічної підтримки в усі сфери життя українців. В умовах війни це особливо важливо. У ESG-стратегії Carlsberg Ukraine окреме місце займає ціль –  турбота про співробітників, зокрема – про їхнє здоров’я та ментальний добробут. Особлива увага в компанії приділяється саме екологічній комунікації з колегами, психологічній просвіті та підтримці шляхом використання ефективних інструментів.

«Одна з важливих цілей сталого розвитку нашої компанії — запровадження культури праці з нульовим рівнем нещасних випадків. Ментальне здоров’я працівників є не менш цінним, аніж фізичне. Якісний психологічний стан людей — запорука мотивації, ефективності та як наслідок – доброго фізичного стану. Війна провокує у людей стрес, втому, про які іноді вони й не задумуються. Саме тому ми продовжуємо підтримувати колег у межах корпоративних спеціальних зустрічей, а також за допомогою зустрічей з фахівцями. Першим нашим гостем став Спартак Суббота, який пояснив біохімічні причини стресу та депресії і надав інструменти, як із цим працювати та допомогти собі», – Марина Харрісон, віцепрезидентка з персоналу Carlsberg Ukraine.

Спартак Суббота — відомий український фахівець у галузі когнітивно-поведінкової терапії, психотерапевт, психіатр. Зустріч зі Спартаком Субботою для працівників компанії Carlsberg Ukraine передбачала занурення в тему стресу, депресії та професійного вигорання.

Робота в мінливих умовах, зіткнення з непередбачуваними обставинами і в приватному, і в професійному житті можуть провокувати вигорання, відчуття постійної втоми, емоційне та фізичне виснаження. Нині більшість людей живуть саме в таких умовах.

Ключові поради психотерапевта Спартака Субботи:

  • Підтримання гарної фізичної форми: не варто забувати, що між станом тіла та розумом існує тісний зв’язок.
  • Емоційне спілкування: коли людина аналізує свої почуття і ділиться ними з іншими, ймовірність професійного вигорання знижується. Крім цього, важливо мати друзів з інших професійних сфер, щоб була можливість відволікатися від своєї роботи.
  • Визначення короткочасних та довготермінових цілей.
  • Професійний розвиток і самовдосконалення (одним із способів запобігання від синдрому вигорання є обмін професійною інформацією з колегами, що дає відчуття ширшого світу порівняно з наявним усередині окремого колективу); досягнення короткострокових цілей – успіх, який підвищує ступінь самовиховання.

Програма ментальної підтримки співробітників Carlsberg Ukraine охоплюватиме серію зустрічей на різні теми, зокрема, лідерство під час війни, управління стресом на прикладі реальних кейсів співробітників компанії, способи саморегуляції та самопідтримки, роль командного духу і спільних цінностей.


Carlsberg Ukraine — частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664,  «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley's Garage, та інші. Під час війни в Україні  Carlsberg Group прийняла рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та передавати її в різні регіони України. Компанія надає фінансову підтримку  благодійним фондам та організаціям у Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові, Вінниці та інших регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Офіційні постачальники послуг