Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Фан-парк від «Львівське» чекає на плей-офф!

Фан-парк від «Львівське» чекає на плей-офф!

З 26 червня розпочинаються вирішальні матчі Євро-2020. Приєднуйся до перегляду на великому екрані у фан-парку міста Львова на площі перед ЛНУ ім. Івана Франка! Вхід на футбольне свято вільний для всіх!

Головне очікування — жовто-синє протистояння. Вже 29 червня нашій команді в 1/8 фіналу кине виклик команда Швеції. Крім того на любителів футболу очікує безліч інших топових матчів! Німеччина зіграє проти Англії, бельгійці спробують подолати чинних чемпіонів португальців, французи у двобії з швейцарцями намагатимуться підтвердити статус фаворитів турніру. Афіши просто вражають!

Спонсор фан-парку — бренд компанії Carlsberg Ukraine «Львівське» дбає про те, щоб паузи між матчами були заповнені яскравими емоціями. Задля втіхи фанів працюють фуд-корт, інтерактивні і фотозоні, настільний футбол, аквагрим і діджеї. Фан-парк ретельно дотримується всіх заходів безпеки: контролюється потік людей, діють дезінфікуючі станції, персонал має негативний тест на ковід. Головний футбольний осередок уже встигли відвідати сотні містян та гостей Львова.

Львів підтверджує статус щасливого міста для української команди. Впевнені, наша команда відчуває палку та щиру підтримку фанів. Приходь разом з друзями та підтримуй нашу збірну у вирішальних матчах. Фан-парк набирає оберти!

Мільйони українців — одна збірна!


Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Офіційні постачальники послуг