Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Допомагаючи іншим – ніколи не збіднієш

Допомагаючи іншим – ніколи не збіднієш

Голод та бідність у країні — це не лише нестача їжі, а й суспільна дискримінація та неможливість повною мірою отримувати належні освіту, медичні послуги, умови життя та інші соціальні послуги, які б сприяли розвитку гармонійного і щасливого суспільства. Зазначимо, що у зв’язку з пандемією вперше за останні 20 років на планеті спостерігається зростання кількості людей, які опинились за межею бідності.

Для подолання бідності та голоду Асамблеєю ООН у всьому світі було створено Цілі сталого розвитку №1 «Подолання бідності» та №2 «Ліквідація голоду». Їхніми головними завданнями стали: викорінення бідності та забезпечення доступу до поживної їжі; впровадження заходів із соціального захисту, надання рівних прав доступу до базових послуг та підвищення життєстійкості до економічних, екологічних або соціальних негараздів; розвиток сталих систем виробництва різноманітних продуктів харчування тощо.

«За останніми даними досліджень різних міжнародних організацій, рівень бідності в Україні, на жаль, зростає. Станом на початок 2021 року за межею бідності опинились понад 19 млн українських громадян. І ця цифра є відображенням відсутності в Україні сталої і системної соціально-економічної політики, яка б мала ефективні інструменти боротьби з бідністю.

Зважаючи на те, що саме подолання бідності є Ціллю №1 сталого розвитку ООН, на неї мало б звертатись набагато більше уваги не лише в розрізі соціальних заходів підтримки незахищених верств населення, а й загалом з точки зору економічної політики держави. Бідність і продовольча безпека безпосередньо корелюють, тому вирішити питання забезпечення продовольчої безпеки країни не можна без комплексних рішень щодо  підвищення рівня життя населення та зменшення рівня бідності.

Окремі програми підтримки соціально незахищеного населення можуть бути лише однією зі складових політики подолання бідності. Такі програми можуть охоплювати як цільову грошову допомогу окремим громадянам та сім’ям, так і програми, які дають можливість купувати продовольчі товари за зниженими цінами. Проте основою стратегії подолання бідності та забезпечення продовольчої безпеки держави може бути лише формування умов для зростання рівня доходів населення шляхом стимулювання підприємництва, особливо в сільських регіонах, та через створення робочих місць у перспективних галузях економіки, які мають великий потенціал розвитку.

З іншого боку, держава має більш ефективно працювати в сфері професійної освіти, реагуючи на виклики і готуючи молоде покоління українців до нової кон’юнктури ринку праці. Без активної участі бізнесу досягнення цих Цілей сталого розвитку є неможливим. Сьогодні вже багато компаній зрозуміли, що соціальна відповідальність – це не тягар, а невід’ємна складова сталого й успішного бізнесу. І без інвестування в освіту та підвищення кваліфікації своїх працівників, без підтримки працюючих жінок через створення відповідних умов для догляду за дітьми, без формування сприятливих для особистого та професійного розвитку умов у бізнесі компанія не може розраховувати на конкурентоспроможність та успішність у довготривалій перспективі», – прокоментувала Ольга Трофімцева, посол з особливих доручень з питань координації роботи Ради експортерів та інвесторів при МЗС України.

Якщо ти прагнеш зробити цей світ кращим, але не знаєш, з чого почати, долучайся до тих українців, які обрали сталий спосіб життя та користуються «Календарем сталих звичок» від Carlsberg Ukraine. Цей проєкт створено на основі Глобальних цілей ООН. Тут зібрано прості поради, які можуть стати твоїми корисними звичками, що допоможуть поліпшити суспільство та планету в цілому.

Кожен місяць у «Календарі сталих звичок» має свою тематику та розкриває одну або дві Цілі сталого розвитку. Останній місяць року має назву «Достаток для всіх та кожного» і присвячений Цілям №1 та №2. Саме у грудні ти дізнаєшся, як раціонально купувати продукти харчування та чому важливо врятувати банан, коли святкують свій день волонтери, як можна стати благодійником, нагодувати нужденних, а також яка святкова ялинка справді принесе щастя у дім.

Користуватись «Календарем сталих звичок» дуже просто. Переходь за посиланням, вибирай необхідну платформу Google, IOS або Outlook і синхронізуй календар усього за декілька кліків. Ось і все, вітаємо тебе у спільноті свідомих людей. Настав час творити добрі справи!


Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У складі Carlsberg Ukraine – заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Офіційні постачальники послуг