Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Юлія Стельмах очолила PR- і GR-напрями в компанії Carlsberg Ukraine

У вересні 2021 року Юлію Стельмах призначили старшою директоркою по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine. Вона відповідає за внутрішні та зовнішні комунікації компанії, взаємодію з органами державної влади, а також розвиток напряму корпоративної соціальної відповідальності.

Юлія має 7-річний досвід роботи у сфері зв’язків з органами державної влади та комунікацій. Професійну діяльність розпочала з посади юриста, а з 2015 року працювала в Американській торговельній палаті в Україні, де пройшла шлях від координатора роботи комітету з питань харчової промисловості до керівника трьох напрямів – харчова промисловість, ритейл і питання права інтелектуальної власності. Юлія приєдналась до Carlsberg Ukraine у 2019 році на посаду старшої менеджерки по роботі з органами державної влади.

Юлія Стельмах має диплом магістра за спеціальністю «Регулювання міжнародної торгівлі» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, додатково вона пройшла курс навчання в University of Salford (Манчестер, Велика Британія).


Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Офіційні постачальники послуг