Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

PRAVEX BANK, JSC

Стефано Бурані

Генеральний директор

ПРАВЕКС БАНК є частиною групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), провідної банківської групи в Єврозоні, яка є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами) та присутня у всьому світі.
ПРАВЕКС БАНК працює на ринку з 1992 року, і з червня 2008 року 100% акцій Банку належить провідній банківській групі Європи – Групі Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo Group).
Використовуючи власний успішний досвід та найкращі практики банків Групи Інтеза Санпаоло, ПРАВЕКС БАНК пропонує роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам широкий спектр стандартних та інноваційних комплексних банківських послуг.
Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської компанії та високі стандарти обслуговування клієнтів дозволяють ПРАВЕКС БАНК упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Інтеза Санпаоло, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

Контакти

Адреса Кловський Узвіз, 9/2, Київ 01021, Україна
Телефон +38 (044) 201-1605
Електронна пошта bank@pravex.ua
Веб-сайт www.pravex.com.ua/

Новини компаній-членів

Офіційні постачальники послуг