Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

ПРАВЕКС БАНК залучив майже 10 тисяч нових клієнтів та забезпечив стабільну роботу відділень мережі

ПРАВЕКС БАНК залучив майже 10 тисяч нових клієнтів та забезпечив стабільну роботу відділень мережі

ПРАВЕКС БАНК відновив роботу 90% відділень мережі. Такі результати були досягнуті завдяки командній роботі колективу банку.

За підсумками 2022 року банк зміг втримати та залучити майже 10 тис нових клієнтів та вийшов на показники довоєнного рівня. Навіть за нижчих процентних ставок банку вдалося утримати кошти, наростити процентні доходи та виконати бюджет за депозитами фізичних осіб на 104%.

В наслідок злагоджених дій було здійснено 304 реструктуризації кредитів після пільгового періоду та збережено частку робочого портфеля на рівні 90,5%.

Весь 2022 рік проводилася робота щодо удосконалення PRAVEX ONLINE.  За цей період кількість активних користувачів зросла на 17%; було впроваджено 34 нових функції; відкрито 3 200 віртуальних дебетових карток наявними клієнтами; обсяг щомісячних операцій збільшився на 10%.

Щоби полегшити доступ клієнтам до банківських послуг ПРАВЕКС БАНК приєднався до національного проєкту POWER BANKING. Встановлені банком генератори та пристрої бездротового зв’язку (термінали StarLink) дадуть можливість забезпечити безперервність функціонування банківських сервісів.

«Попри надскладні обставини ми продовжували розвиватися: розробили нові тарифні пакети для клієнтів малого бізнесу, провели кампанію реструктуризації кредитів,  запровадили новий варіант доступної іпотеки 5,99% та процедуру централізованого списання й закриття рахунків, - зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК. – Окремо хочу підкреслити, що  для ПРАВЕКС БАНК головним і найціннішим ресурсом є його співробітники. Професіонали, які впоралися з викликами у 2022 році та далі покращують фінансові сервіси для клієнтів».

ПРАВЕКС БАНК постійно вдосконалює свої послуги та робить їх більш доступними для клієнтів. Впроваджуючи інноваційні рішення, у 2022 році банк розпочав оновлення мережі банкоматів та доповнення їх новим функціоналом: технологією безконтактної передачі даних  Near Field Communication (NFC).

У планах ПРАВЕКС БАНК – подальше оновлення та оптимізація банкоматів мережі, використання інноваційних технологій для високої продуктивності та надійності.

Офіційні постачальники послуг