Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

ПРАВЕКС БАНК взяв участь у заході «Дні Кар’єри. Economics: світ можливостей» в КНУ ім. Т. Шевченка

ПРАВЕКС БАНК взяв участь у заході «Дні Кар’єри. ECONOMICS: світ можливостей», організованому Центром кар'єри та працевлаштування Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час заходу студенти і випускники змогли ближче познайомитися з організаціями та здобути перший досвід спілкування з роботодавцями, дізнатися про умови стажування і працевлаштування, подати свої резюме в кадровий резерв компанії, ознайомитись із вимогами роботодавців, взяти участь у тематичних семінарах.

Зі свого боку роботодавці отримали змогу поповнити базу кандидатів із числа студентів і випускників, провести презентацію компанії, надати інформацію про можливі стажування та вакансії постійної й тимчасової роботи, показати свої переваги на ринку праці.

«Для мене було дуже важливо поспілкуватись із молодими людьми, які готуються стати фахівцями та хочуть будувати кар’єру в Україні. Реалізуючи власну стратегію розвитку, ПРАВЕКС БАНК підтримує талановиту молодь, та вітає можливість бути корисним для суспільства, зокрема, для майбутнього покоління професіоналів. Цей захід став чудовою нагодою поділитися перевагами роботи у ПРАВЕКС БАНК та показати, що банківська сфера може бути цікавою і корисною для особистого розвитку», - розповіла Ганна Жук, начальник відділу корпоративної соціальної відповідальності, управління та навчання персоналу ПРАВЕКС БАНК.

Участь у таких заходах для ПРАВЕКС БАНК є не лише можливістю поспілкуватися з майбутніми фахівцями, а також сприяє розбудові взаємовідносин з академічною громадськістю та відчиняє двері до нових можливостей співпраці.

Ми віримо, що інтеграція з університетами сприяє освітньому процесу та формує перспективні партнерства, спрямовані на спільний успіх і сталість розвитку. Такі ініціативи є кроком уперед у підтриманні обміну ідей та будівництві міцних зв'язків між банком і молодим поколінням.

Офіційні постачальники послуг