Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

ПРАВЕКС БАНК приєднується до Глобального договору ООН

ПРАВЕКС БАНК приєднується до Глобального договору ООН

У травні 2023 року ПРАВЕКС БАНК, що входить до банківської Групи Intesa Sanpaolo, приєднався до Глобального договору ООН. Банк зобов’язався дотримуватися тринадцяти принципів Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку України з 1992 року. У червні 2008 року Intesa Sanpaolo, одна з провідних банківських груп Єврозони, лідер в Італії в усіх сферах бізнесу (роздрібний, корпоративний та управління активами), придбала 100% акції банку. Приєднавшись до GCNI Foundation у 2007 році, Intesa Sanpaolo є членом італійської мережі Глобального договору ООН.

Використовуючи власний успішний досвід та найкращі практики банків Групи Intesa Sanpaolo, ПРАВЕКС БАНК пропонує роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам широкий спектр стандартних та інноваційних комплексних банківських послуг.

Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської Групи та високі стандарти обслуговування клієнтів дають змогу ПРАВЕКС БАНК упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Intesa Sanpaolo, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

«Приєднуючись до мережі Глобального договору ООН в Україні, ПРАВЕКС БАНК демонструє прагнення працювати на благо зацікавлених сторін, суспільства та майбутніх поколінь. Ми впевнені, що досягти цілей сталого розвитку ООН можливо тільки у співпраці та партнерстві, тож маємо об'єднати зусилля, щоби на власному прикладі демонструвати прихильність до відповідальної та сталої ділової практики», - зазначив Семен Бабаєв, заступник Голови Правління, керівник Головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНК.

Працюючи над запровадженням критеріїв ESG у своїй діяльності, ПРАВЕКС БАНК має на меті зробити Глобальний договір ООН та його принципи частиною стратегії, культури та повсякденної діяльності Банку, а також брати участь у спільних проектах, які сприяють реалізації Цілей сталого розвитку ООН.

Офіційні постачальники послуг