Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Доступна іпотека з ПРАВЕКС БАНКом для співробітників компаній-членів Американської торговельної палати в Україні від 9,49% річних

ПРАВЕКС БАНК, частина міжнародної групи Інтеза Санпаоло, став одним з перших банків, який ще у березні минулого року запустив програму іпотечного кредитування з пониженими відсотковими ставками, які дозволяють клієнтам Банку платити за власну квартиру стільки ж, скільки за орендовану. Зараз Банк пропонує спеціальні умови з кредитування для співробітників компаній Американської торговельної палати в Україні, які набагато вигідніші у порівнянні зі стандартними умовами.

Отримати кредит можна в розмірі до 4 млн грн на термін до 20 років. Необхідний перший внесок – від 30% від вартості квартири. Важлива умова: 9,49% річних за умовами іпотечної програми від ПРАВЕКС БАНКу фіксується на перші 5 років виплат. За умовами продукту передбачається разова комісія від суми кредиту у розмірі 1,5% (стандартні умови 2,99%) та щорічне страхування застави – 0,30% (від вартості застави). Реальна річна процентна ставка складає від 11,8% річних. Починаючи з 6 року, для розрахунку регулярного платежу буде застосовуватися плаваюча ставка, яка залежить від Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб (UIRD12m +2%).

Пропозиція іпотечного кредиту стосується придбання житла на вторинному ринку, квартири у введених в експлуатацію житлових комплексах, а також приватні житлові будинки, таунхауси.

Також Банк пропонує спеціальні умови з рефінансування іпотечних кредитів інших банків на аналогічних умовах: ставка 9,49%, що фіксована перші 5 років та з 6-го року плаваюча UIRD12m+2%

У банку можуть бути розглянуті спеціальні умови та програми лояльності для кожного клієнта. ПРАВЕКС БАНК будує довгострокові відносини з клієнтами.

Швидко подати заявку можна на сайті ПРАВЕКС БАНКу або звертатися за тел.: 067 353 2001.

Офіційні постачальники послуг