Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Депозитний портфель корпоративних клієнтів ПРАВЕКС БАНК зріс на 45%

Депозитний портфель корпоративних клієнтів ПРАВЕКС БАНК зріс на 45%

Депозитний портфель корпоративних клієнтів ПРАВЕКС БАНК за минулий рік зріс на 45% і станом на 17 березня 2023 р. сягнув рекордних 4,02 млрд грн. Про це повідомив Андрій Стригін, в.о. керівника Головного управління корпоративного бізнесу ПРАВЕКС БАНК.

За його словами, такий приріст був забезпечений здебільшого за рахунок активної політики по залученню депозитів, перегляду відсоткових ставок та розширення депозитних пропозицій для клієнтів.

«Ми будемо дотримуватися нашої стратегії та надаватимемо клієнтам найкращі у своєму класі продукти й послуги, допомагаючи їм відновлювати економіку України. Я впевнений у нашій здатності досягти ще кращих результатів у 2023 році», - зазначив Андрій Стригін.

За його словами, головним чинником, який ПРАВЕКС БАНК ставить в основу своєї депозитної політики, є забезпечення повної надійності роботи банку. Такий підхід став запорукою значного приросту залишків коштів на рахунках корпоративних клієнтів.

Офіційні постачальники послуг