Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Avrora Multimarket

Олександр Доценко

Генеральний директор

Торговельна мережа «Аврора мультимаркет» - українська компанія з прямими іноземними інвестиціями, є лідером на українському ринку магазинів формату «dollar store» («1000 дрібниць») та нараховує понад 715 фірмових магазинів.

Мережа «Аврора» була заснована в Полтаві в 2011 році талановитою командою молодих підприємців, які вирішили здійснити революцію в галузі роздрібної торгівлі в Україні.

Відданість принципу досконалості в роботі, прогресивна корпоративна культура та бажання створювати найвищу цінність для споживачів дозволили «Аврорі» швидко розширитися та збільшити кількість магазинів за останні шість років більш ніж у 10 разів.

Компанія використовує свій позитивний досвід у дотриманні найвищих стандартів взаємодії з клієнтами, прогресивний технологічний підхід ведення бізнесу та широку партнерську мережу для прискорення темпів зростання в Україні та розширення в Центральній і Східній Європі.

Команда «Аврори» підтримує місцевих українських виробників, тим самим заміщує імпорт та сприяє розвитку виробництва в Україні. На сьогодні 65% виручки надходить від продажу товарів, які поставляють місцеві виробники, таким чином «Аврора» робить вагомий внесок у відродження українського виробництва. Команда має амбіції і надалі збільшувати цей відсоток, а також врешті -решт сприяти виходу українських виробників на нові експортні ринки.

Контакти

Адреса Проспект Першотравий, 18A, Полтава, 1, а/с 1, 36011, Україна
Телефон +38 (096) 525-3846
Електронна пошта office@avrora.ua
Веб-сайт corporate.avrora.ua

Новини компаній-членів

Офіційні постачальники послуг