Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №4353 «Про поштовий зв’язок»

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №4353 «Про поштовий зв’язок»

17 листопада 2021 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону №4353 «Про поштовий зв’язок» (проект Закону). Він розроблений з метою гармонізації національного законодавства із законодавством Європейського Союзу (ЄС) у сфері надання послуг поштового зв’язку шляхом імплементації положень Директиви 97/67/ЄС.

Проект Закону спрямований на забезпечення розвитку сфери поштового зв’язку в Україні, запровадження спільних правил розвитку внутрішнього ринку поштових послуг та покращення якості обслуговування.

Раніше Американська торговельна палата в Україні зверталася до Парламенту, надаючи коментарі та пропозиції до проекту Закону під час його опрацювання.

Палата вітає ухвалення проекту Закону №4353 у першому читанні, однак наголошує на обов’язковому перегляді та доопрацюванні проекту Закону між першим та другим читаннями з урахуванням пропозицій бізнес-спільноти.

Офіційні постачальники послуг