Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Митна політика

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав пропозиції Палати до проекту Закону №5420

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав пропозиції Палати до проекту Закону №5420

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики (далі - Комітет) видав офіційний висновок на проект Закону №5420 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів».

Експерти компаній-членів Палати висловили занепокоєння щодо запропонованого проекту змін. Зокрема, щодо необхідності суттєвого перегляду змін до норм стосовно кримінальної відповідальності за контрабанду товарів / недостовірне декларування та змін до законодавства про адміністративну відповідальність за порушення митних правил. Водночас ми підтримуємо запровадження кримінальної відповідальності за контрабанду тютюнових виробів у значних розмірах.

Комітет підтримав занепокоєння та позицію Палати щодо перегляду законодавчої ініціативи. Ми дякуємо Антону Мельнику, співголові Комітету Палати з питань митної політики, EY Ukraine, та всім компаніям-членам Палати, які брали активну участь в процесі адвокації, за їх внесок. Ми продовжимо роботу над удосконаленням законодавства, спрямованого на боротьбу з контрабандою та тіньовою економікою.

Офіційні постачальники послуг