Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Споживчі товари (засоби особистого та побутового догляду) Насінництво

Уряд розблокував реєстрацію дезінфекційних засобів

Уряд розблокував реєстрацію дезінфекційних засобів

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення Уряду розблокувати реєстрацію дезінфекційних засобів. Відповідна постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів» була прийнята на засіданні Уряду 25 березня 2020 року.

Експерти Комітетів Палати з питань споживчих товарів та насінництва брали активну участь у доопрацюванні постанови та неодноразово наполегливо наголошували на важливості її прийняття. У листах до органів державної влади компанії-члени Палати підтримували внесення змін до постанови, які критично важливі, зокрема, в умовах проведення протиепідемічних заходів щодо поширення на території України COVID-19.

Зміни до пункту 4 постанови КМУ №178 від 14 березня 2018 року «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфікуючих засобів» є важливим кроком для відновлення механізму державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів та забезпечення належного виконання вказаної постанови.

Прийняті Урядом зміни до постанови розширюють можливість реєстрації дезінфекційних засобів на підставі позитивних висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, отриманих після набуття чинності постановою та до вступу в силу нових порядків дослідження специфічної активності, безпечності, якості (ефективності) дезінфекційних засобів та їхнього випробування на практиці, які вже розробляються Міністерством охорони здоров'я України.

Очікуємо на успішну реалізацію цієї постанови Уряду та будемо слідкувати за цим процесом.

Офіційні постачальники послуг