Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Енергетика

Верховна Рада України прийняла законопроект №2553 щодо переходу на розрахунки природного газу в енергетичних одиницях

Верховна Рада України прийняла законопроект №2553 щодо переходу на розрахунки природного газу в енергетичних одиницях

Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №2553 щодо переходу на розрахунки природного газу в енергетичних одиницях (законопроект).

Імплементація даного рішення дозволить уніфікувати національні норми із загальноєвропейськими стандартами та виконати зобов’язання України, передбачені Договором про заснування Енергетичного Співтовариства та Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

Палата долучалася до обговорення цієї законодавчої ініціативи в процесі її підготовки та доносила до відома народних депутатів позицію експертів компаній-членів. Пропозиції Палати були враховані в фінальному варіанті законопроекту.

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття законопроекту №2553 та сподівається на подальше вдосконалення правил на українському ринку природного газу, спрямованих на його інтеграцію із газовим ринком ЄС, що дозволить посилити конкуренцію на ньому та залучити нових гравців до України.

Водночас, Палата усвідомлює важливість правильної та ефективної  імплементації цих прийнятих законодавчих змін, тому буде уважно моніторити ситуацію із практичною реалізацією положень нового закону після його підписання та набуття ним чинності.

Офіційні постачальники послуг