Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Верховна Рада України ухвалила проект Закону №4366 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо платіжних послуг)»

Верховна Рада України ухвалила проект Закону №4366 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо платіжних послуг)»

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України 12 січня 2023 року проекту Закону №4366 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо платіжних послуг)» (проект Закону).

Проект Закону дозволить розширити можливості на ринку платіжних послуг для небанківських надавачів платіжних послуг, а також використовувати електронні гроші для сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Ухвалення проекту Закону дозволить застосовувати копії документів або електронні документи в будь-якій формі для підтвердження витрат, здійснених підзвітними особами із застосуванням корпоративних карток у відрядженні. Проектом Закону також передбачається суттєве збільшення строків для надання документів про фактичні витрати та повернення надміру витрачених коштів.

Американська торговельна палата в Україні вдячна народним депутатам за прийняття цього проекту Закону з урахуванням пропозицій бізнес-спільноти, а також експертам компаній-членів за професійну підтримку в процесі розробки законопроекту.

Офіційні постачальники послуг