Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Управління людським капіталом

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект щодо діджиталізації трудових відносин

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект щодо діджиталізації трудових відносин

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України у першому читанні проекту Закону №3623 щодо діджиталізації трудових відносин.

Проект Закону передбачає наступне:

  • Встановлення п'ятирічного перехідного періоду для включення до Державного реєстру відомостей з паперових трудових книжок;
  • Роботодавець не зобов’язаний буде більше робити записи про роботу, переведення та звільнення з роботи у паперовій формі, якщо працівник не вимагає зробити це. Після внесення всієї інформації про зайнятість до Державного реєстру роботодавець буде зобов’язаний повернути працівнику оригінал паперових записів для його підпису;
  • Можливість автоматичного призначення пенсії (без особистої заяви).

Експерти Комітету Палати з питань управління людським капіталом послідовно наголошували на важливості прискорення реформи трудового законодавства, надаючи пропозиції щодо реформи трудового законодавства та діджиталізації процесів у трудових відносинах.

Ми вітаємо цей крок та сподіваємося на прийняття проекту Закону в цілому. Переконані, що діджиталізація трудових відносин допоможе створити рівні правила на ринку праці, оскільки збалансує інтереси працівників та роботодавців.

Офіційні постачальники послуг