Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Міністерство охорони здоров’я затвердило наказ №1156 щодо підготовки пропозицій до номенклатури для закупівель лікарських засобів та медичних виробів

Міністерство охорони здоров’я затвердило наказ №1156 щодо  підготовки пропозицій до номенклатури для закупівель лікарських засобів та медичних виробів

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає прийняття наказу Міністерства охорони здоров’я №1156 від 9 червня 2021 року «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо підготовки пропозицій до номенклатури лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них, що закуповуватимуться для забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру за бюджетні кошти у відповідному бюджетному році» (далі – наказ).

Наказ містить рекомендації щодо включення ліків до згаданої номенклатури з огляду на результати оцінки медичних технологій (ОМТ) та аплікаційну форму для включення медичних виробів до номенклатури. Завдяки наказу медичні вироби отримали чітку офіційну процедуру щодо порядку подачі пропозицій до номенклатури на період поки настанова з ОМТ медичних виробів буде розроблена.

Експерти компаній-членів Палати надавали експертну підтримку в процесі розробки аплікаційної форми для медичних виробів. Палата й надалі сприятиме процесу трансформації системи охорони здоров'я в Україні.

Офіційні постачальники послуг