Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Насінництво

Президент України підписав Закон №1586-ІХ, який надає доступ українським фермерам до високоякісних та інноваційних засобів захисту рослин

Президент України підписав Закон №1586-ІХ, який надає доступ українським фермерам до високоякісних та інноваційних засобів захисту рослин

29 липня Володимир Зеленський, Президент України підписав Закон №1586-ІХ, який вносить зміни до статті 4 Закону України "Про пестициди та агрохімікати" щодо ввезення пестицидів на митну територію України від 30 червня 2021 року (раніше законопроект №2289).

Американська торговельна палата в Україні вітає підписання Закону №1586-ІХ, що надає доступ українським фермерам до високоякісних та інноваційних засобів захисту рослин (ЗЗР), який було заблоковано протягом останніх 5-ти років. Даний Закон сприятиме підвищенню конкурентоспроможності сільськогосподарської продукції; відновленню наукових досліджень і державних випробувань інноваційних ЗЗР та надходженню інвестицій у науково-дослідну діяльність галузі.

Закон №1586-ІХ надасть можливість бізнесу підготуватися до нового сезону, а компаніям забезпечить достатньо часу для підготовки до імпорту нових зразків інноваційних ЗЗР для державних випробувань та досліджень. Це сприятиме економічному зростанню та привабливості інвестиційного клімату України.

Палата вдячна за підтримку народним депутатам, а також Дмитру Разумкову, Голові Верховної Ради України та Володимиру Зеленському, Президенту України за якнайшвидше підписання даного Закону.

Офіційні постачальники послуг