Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Уряд прийняв зміни до постанови КМУ №955 щодо скасування граничних постачальницько-збутових надбавок на медичні вироби

Уряд прийняв зміни до постанови КМУ №955 щодо скасування граничних постачальницько-збутових надбавок на медичні вироби

6 березня відбулося засідання Уряду, присвячене дерегуляції ведення бізнесу в Україні, на якому було прийнято зміни до постанови КМУ №955 від 17 жовтня 2008 року, якими скасовується цінове регулювання на медичні вироби під час їх закупівлі за бюджетні кошти.

Скасування такої граничної надбавки зменшить регуляторний тиск на цінове регулювання медичних виробів та стимулюватиме виробників високоякісних медичних виробів брати участь у національних тендерах. Більше того, завдяки даному рішенню ми очікуємо зменшення корупційних ризиків та дефіциту на ринку медичного обладнання, а також розширення асортименту продукції.

Палата послідовно підтримувала прийняття вище зазначених змін задля оптимізації ціноутворення на медичні вироби в Україні.

Ми хотіли б подякувати Володимиру Гройсману, Прем’єр-міністру України,  Степану Кубіву, Першому віце-прем'єр-міністру України – Міністру економічного розвитку і торгівлі, Уляні Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я, Світлані Панаіотіді, Державному уповноваженому Антимонопольного комітету України, Максиму Нефьодову, Першому заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі, Роману Ілику, Заступнику Міністра охорони здоров'я, Олександру Комаріді, Генеральному директору Фармацевтичного директорату Міністерства охорони здоров'я, а також усім членам Американської торговельної палати в Україні, які активно брали участь у процесі адвокації, за їх внесок.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг