Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Підписано додаток до Меморандуму про взаєморозуміння, що затвердив граничні обсяги експорту пшениці на 2019/2020 маркетинговий рік

Підписано додаток до Меморандуму про взаєморозуміння, що затвердив граничні обсяги експорту пшениці на 2019/2020 маркетинговий рік

30 березня 2020 року учасники зернового ринку, компанії-члени Американської торгівельної палати в Україні, підписали додаток до Меморандуму про встановлення граничного обсягу експорту пшениці на 2019/2020 маркетинговий рік з Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства. Відповідно до цього документа, граничний обсяг експорту пшениці було погоджено на рівні 20,2 млн т (всіх класів).

Від учасників зернового ринку додаток до Меморандуму про взаєморозуміння підписали: Американська торгівельна палата в Україні, Українська зернова асоціація, Європейська Бізнес Асоціація, Міжнародна Асоціація торгівлі зерном та кормами (GAFTA), ГС «Всеукраїнський аграрний форум», ГС «Борошномели України». Від Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства – Міністр Ігор Петрашко.

Даний документ є одним із факторів збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями, адже стабільність та прогнозованість є одним із головних чинників національної продовольчої безпеки. Зазначений додаток, як і сам Меморандум, є чудовим прикладом налагодженої співпраці між бізнес-спільнотою та Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України.

Нагадаємо, що Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і суб'єктами господарювання-експортерами зерна у 2019/2020 маркетинговому році було підписано 3 жовтня 2019 року. Даний документ містить механізми взаємодії учасників ринку зерна, обмін інформацією щодо перспектив експорту зернових культур, здійснення моніторингу функціонування зернового ринку.

Офіційні постачальники послуг