Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Відновлювальні джерела енергії

Президент підписав Закон про запровадження аукціонів для відновлювальних джерел енергії

Президент підписав Закон про запровадження аукціонів для відновлювальних джерел енергії

Президент України підписав Закон №2712-VIII від 25.04.2019р. «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії», яким запроваджується новий механізм підтримки зеленої енергетики.

Компанії-члени Американської торговельної палати в Україні підтримували прийняття цього Закону та направляли низку пропозицій до відповідальних органів державної влади щодо вдосконалення його тексту.

Механізм аукціонів забезпечить більш структурований, прозорий та конкурентний процес, який сприятиме  досягненню більш збалансованої ціни на зелену електроенергію. За останні декілька років аукціони набули популярності у різних країнах світу, а їхнє запровадження в Україні свідчить про відповідність світовим енергетичним трендам.

Для успішного функціонування механізму аукціонів необхідними є чіткі адміністративні процедури, справедливі умови для всіх учасників аукціону та прозорість процесу.

Компанії-члени Палати готові брати участь у розробці вторинного законодавства для ефективної імплементації Закону та підтримки виробництва зеленої електроенергії в Україні.

Офіційні постачальники послуг