Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Президент України підписав Закон щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж

Президент України підписав Закон щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон №600-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж». Положеннями цього Закону передбачається посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за пошкодження або знищення телекомунікаційних мереж та їх компонентів через внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також Кримінального кодексу України.

Експерти Комітету Палати з питань мобільних телекомунікацій брали активну участь у підтримці цієї законодавчої ініціативи, спрямованої на посилення захисту телекомунікаційної інфраструктури. Це важливий крок, адже сьогодні мобільний зв’язок та інтернет перетворилися на невід’ємні засоби комунікації громадян, бізнесу та органів державної влади, які окрім технічної складової, також виконують й значну соціальну функцію. Експерти Комітету Палати з питань мобільних телекомунікацій вітають підписання Закону №600-ІХ та сподіваються на подальше вдосконалення законодавства галузі мобільних телекомунікацій, а також на створення відповідних умов для забезпечення належного захисту телекомунікаційної інфраструктури.

Офіційні постачальники послуг