Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Оподаткування

Парламент проголосував за зняття з розгляду проекту Закону №5600 щодо внесення змін до Податкового кодексу України

Парламент проголосував за зняття з розгляду проекту Закону №5600 щодо внесення змін до Податкового кодексу України

18 листопада Верховна Рада України проголосувала за зняття з розгляду проекту Закону №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (законопроект), що вносить суттєві зміни до правил оподаткування.

Бізнес-спільнота послідовно та наполегливо доносила свою позицію до Уряду та Парламенту, оскільки законопроект посилює фіскальний тиск на добросовісних платників податків, порушує принципи справедливості, передбачуваності та довгострокового планування. Серед ключових проблем –  пропозиції суттєвих змін до податкового законодавства, які безпосередньо впливатимуть на адміністрування податків, базу оподаткування та порядок обчислення податків.

Американська торговельна палата в Україні дякує народним депутатам за взяття до уваги застережень бізнес-спільноти та закликає до подальшого дотримання принципу стабільності, передбачуваності та прозорості податкового законодавства.

Ми вдячні всім членам Палати, які взяли активну участь у адвокаційному процесі, за їхній внесок та, оскільки законопроект все ще може бути розглянуто Парламентом, інформуватимемо бізнес-спільноту про подальші події.

Офіційні постачальники послуг