Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Новий національний стандарт на пшеницю запрацює у червні

Новий національний стандарт на пшеницю запрацює у червні

Американська торгівельна палата в Україні вітає зміни до наказу Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (далі – ДП «УкрНДНЦ») щодо дати набрання чинності національним стандартом ДСТУ 3768:2019 «Пшениця. Технічні умови», який згідно з новим наказом набуває чинності 10 червня 2019 року.

Враховуючи, що новий маркетинговий рік у аграрному секторі розпочинається 1 червня, введення в дію нового стандарту на пшеницю з 1 серпня, як передбачалося раніше, спричинило би нормативний вакуум, який би унеможливив безперебійну роботу елеваторів та зберігання нового врожаю пшениці на них. Згідно з новим наказом аграрний ринок уникне колізій щодо норм стандарту, за яким працюватиме з новим урожаєм.

Експерти Комітету Палати з питань агропромислового комплексу піднімали зазначене питання в рамках нещодавньої зустрічі з Ольгою Трофімцевою, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України, а також зверталися з офіційним листом до ДП «УкрНДНЦ».

Офіційні постачальники послуг