Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Пенсійний фонд надав роз’яснення, що передбачає певне спрощення звітування у галузі телекомунікацій

Пенсійний фонд надав роз’яснення, що передбачає певне спрощення звітування у галузі телекомунікацій

Американська торговельна палата в Україні вітає надання Пенсійним фондом України роз’яснення щодо заповнення показників Звіту про нарахування та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового рухомого зв’язку.

Згідно з наданим роз’ясненням, Пенсійний фонд України вважає за можливе внесення змін у форму Звіту, а саме:

  • суми, отримані за послуги стільникового рухомого зв’язку, з яких сплачено збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, та зараховані в рахунок оплати послуг, які не є послугами стільникового рухомого зв’язку, відображати в рядку 5 Звіту «Сума повернутих коштів користувачам (споживачам) за невикористані послуги стільникового рухомого зв’язку»;
  • суми збору, нараховані на суми таких зарахованих коштів, відображати в рядку 6 Звіту «Сума збору, нарахована на суми повернутих коштів користувачам (споживачам) за невикористані послуги стільникового рухомого зв’язку».

Американська торговельна палата в Україні вдячна Пенсійному фонду України за співпрацю та допомогу в усуненні недосконалостей процесу звітності та правової невизначеності. Це, у свою чергу, стимулюватиме розвиток телекомунікаційної індустрії, зокрема, можливість появи нових та зручних сервісів для абонентів.

Офіційні постачальники послуг