Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Насінництво

Підписано додаток до Меморандуму про взаєморозуміння, що затвердив граничні обсяги експорту пшениці на 2020/2021 маркетинговий рік

Підписано додаток до Меморандуму про взаєморозуміння, що затвердив граничні обсяги експорту пшениці на 2020/2021 маркетинговий рік

17 серпня 2020 року Американська торговельна палата в Україні, представляючи інтереси своїх компаній-членів – учасників зернового ринку, підписала додаток до Меморандуму про взаєморозуміння на 2020/2021 маркетинговий рік з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Відповідно до цього документу, граничний обсяг експорту пшениці було погоджено на рівні 17,5 млн т.

Від учасників зернового ринку додаток до Меморандуму про взаєморозуміння підписали: Американська торговельна палата в Україні, Українська зернова асоціація, Європейська Бізнес Асоціація, ГС «Всеукраїнський аграрний форум», ГС «Борошномели України», Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Всеукраїнська асоціація пекарів, Об’єднання підприємств хлібопекарної промисловості «Укрхлібпром». Від Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства – Міністр Ігор Петрашко.

Додаток до Меморандуму є важливим фактором для збереження балансу між внутрішнім споживанням зернових та експортними можливостями України, адже стабільність та прогнозованість зернового ринку є одним із головних чинників національної продовольчої безпеки. Зазначений додаток, як і сам Меморандум, є чудовим прикладом налагодженої співпраці між бізнес-спільнотою та Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.

Нагадаємо, що Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і суб'єктами господарювання-експортерами зерна на 2020/2021 маркетинговий рік було підписано 1 липня 2020 року. Даний документ містить механізми взаємодії учасників ринку зерна, обмін інформацією щодо перспектив експорту зернових культур, здійснення моніторингу функціонування зернового ринку.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг