Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Набули чинності зміни щодо маркування продукції

Набули чинності зміни щодо маркування продукції

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства внести зміни до наказу №914 щодо визначення підходу до позначення одиниць вимірювання на маркуванні продукції.

Наказ №1176  «Про внесення зміни до пункту 1 Правил застосування одиниць вимірювання і написання назв та позначень одиниць вимірювання і символів величин" набув чинності 17 липня 2020 року.

Ухвалені зміни є важливим кроком, що забезпечить узгодженість вимог законодавчих актів щодо маркування продукції, а також дозволить усунути технічні бар’єри в торгівлі з Європейським Союзом.

Відповідно до наказу №1176, на маркуванні продукції, що надається на ринку України, застосовуються  міжнародні  позначення  одиниць  вимірювання  (з використанням літер латинського чи грецького алфавіту). Одночасно на маркуванні можуть бути застосовані українські позначення одиниць вимірювання (з використанням літер українського алфавіту), якщо інше не передбачено законодавством. А також суб’єкт господарювання самостійно приймає рішення щодо послідовності нанесення позначень одиниць вимірювання.

Американська торговельна палата в Україні тривалий час наголошувала на важливості ухвалення змін до наказу №914, надсилаючи відповідні запити, організовуючи зустрічі з представниками Міністерства та використовуючи кожну можливість, аби донести позицію бізнесу щодо цього питання. Ми висловлюємо подяку Міністерству за готовність прислухатися до бізнесу та плідну співпрацю.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг