Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

Переглянуто часові обмеження продажу алкогольної продукції в Київській області

14 серпня 2023 року під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області було встановлено новий часовий проміжок реалізації алкогольних напоїв у торговельних мережах (магазинах) та закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, з 09:00 до 22:00.

Таке послаблення часових обмежень продажу алкогольної продукції є важливим кроком для підтримки галузі роздрібної торгівлі та громадського харчування у регіоні, що призведе до підвищення ефективності діяльності субʼєктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі, збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів, а також допоможе запобігти нелегальному обігу алкогольної продукції.

Палата вдячна Київській міській державній адміністрації та штабу Ради оборони Київської області за докладені зусилля та кроки для відновлення економічного потенціалу Київщини та врахування позиції бізнес-спільноти.

Ми також хочемо подякувати компаніям-членам Палати за їхню стійкість, внесок у відновлення економіки України, а також підтримку спротиву збройній агресії росії.

Офіційні постачальники послуг