Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі скасовує рішення про застосування спеціальних заходів щодо імпорту проводів в Україну

Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі скасовує рішення про застосування спеціальних заходів щодо імпорту проводів в Україну

11 жовтня 2021 року Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі (Комісія) скасувала рішення №СП-491/2021/4411-03 «Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну проводів незалежно від країни походження та експорту» (рішення) від 23.04.2021 року.

Компанії-члени Американської торговельної палати в Україні (Палата) підтримують скасування даного рішення. Бізнес-спільнота, об’єднана Палатою, неодноразово зверталася до Комісії з проханням не приймати рішень стосовно застосування спеціальних заходів у вигляді спеціального мита за результатами спеціального розслідування щодо імпорту в Україну проводів незалежно від країни походження та експорту. Потенційне введення додаткових імпортних мит могло стати надмірним навантаженням на галузі телекомунікацій та енергетики, які за рахунок нього субсидували б інші галузі економіки.

За результатами проведення перегляду рішення Комісія встановила, що національні інтереси не потребують застосування спеціальних заходів та прийняла рішення від 11.10.2021 № СП-510/2021/4411-03, яким вирішила скасувати рішення Комісії від 23.04.2021 № СП-491/2021/4411-03 «Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну проводів незалежно від країни походження та експорту».

Водночас Палата висловлює вдячність Міністерству цифрової трансформації та Міністерству економіки за ініціацію перегляду рішення Комісії, що сприяло його скасуванню.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг