Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Телекомунікації

Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі скасовує рішення про застосування спеціальних заходів щодо імпорту проводів в Україну

Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі скасовує рішення про застосування спеціальних заходів щодо імпорту проводів в Україну

11 жовтня 2021 року Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі (Комісія) скасувала рішення №СП-491/2021/4411-03 «Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну проводів незалежно від країни походження та експорту» (рішення) від 23.04.2021 року.

Компанії-члени Американської торговельної палати в Україні (Палата) підтримують скасування даного рішення. Бізнес-спільнота, об’єднана Палатою, неодноразово зверталася до Комісії з проханням не приймати рішень стосовно застосування спеціальних заходів у вигляді спеціального мита за результатами спеціального розслідування щодо імпорту в Україну проводів незалежно від країни походження та експорту. Потенційне введення додаткових імпортних мит могло стати надмірним навантаженням на галузі телекомунікацій та енергетики, які за рахунок нього субсидували б інші галузі економіки.

За результатами проведення перегляду рішення Комісія встановила, що національні інтереси не потребують застосування спеціальних заходів та прийняла рішення від 11.10.2021 № СП-510/2021/4411-03, яким вирішила скасувати рішення Комісії від 23.04.2021 № СП-491/2021/4411-03 «Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну проводів незалежно від країни походження та експорту».

Водночас Палата висловлює вдячність Міністерству цифрової трансформації та Міністерству економіки за ініціацію перегляду рішення Комісії, що сприяло його скасуванню.

Офіційні постачальники послуг