Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Відновлювальні джерела енергії

Кабінет Міністрів зробив важливий крок для розв’язання проблеми виплат і боргів за «зеленим тарифом»

Кабінет Міністрів зробив важливий крок для розв’язання проблеми виплат і боргів за «зеленим тарифом»

Кабінет Міністрів України видав постанову №1049 від 11 жовтня 2021 року, що передбачає надання у 2021 році державної гарантії для випуску та розміщення облігацій на міжнародних фондових ринках з метою підтримки ліквідності НАЕК «Укренерго».

Це дозволить  врегулювати заборгованість НАЕК «Укренерго» перед ДП «Гарантований покупець». Дані кошти повинні, серед іншого, бути спрямовані на погашення заборгованості, яка виникла відповідно до договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим тарифом», укладених ДП «Гарантований покупець» з виробниками відновлювальної енергії.

Американська торговельна палата в Україні послідовно підтримувала цю ініціативу, скеровуючи відповідні  звернення до уряду. Тому Палата вітає заходи, що здатні покращити платіжну дисципліну в електроенергетичному секторі та виступає за подальше вдосконалення нормативно-правового регулювання задля покращення фінансового становища ринку електричної енергії та виплати всіх накопичених боргів.

Офіційні постачальники послуг