Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Оподаткування

Парламент ратифікував багатосторонню конвенцію MLI

Парламент ратифікував багатосторонню конвенцію MLI

Парламент України ратифікував Конвенцію MLI (Multilateral Instrument), що дозволить підвищити оподаткування виведення капіталу з України. 1 січня 2017 року Україна приєдналася до Програми розширеного співробітництва в рамках ініціативи Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) і, таким чином, взяла на себе зобов'язання щодо впровадження мінімального стандарту Плану дій для боротьби з розмиванням бази оподаткування і виведенням прибутку з-під оподаткування (Base Erosion and Profit Shifting, BEPS). MLI - це 15-ий крок Плану дій BEPS, його ратифікація дозволяє одночасно внести зміни до всіх існуючих конвенцій про уникнення подвійного оподаткування з усіма країнами, які також погодилися змінити угоди.

Експерти компаній-членів Палати продовжуватимуть працювати над розвитком кращих світових практик у впровадженні плану для боротьби з розмиванням бази оподаткування і виведенням прибутку з-під оподаткування. Ми хотіли б подякувати всім членам Палати за їх участь та внесок.

Офіційні постачальники послуг