Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Egis in Ukraine

Едуард Ковтун

Генеральний директор

Egis – провідна міжнародна компанія, яка працює в секторах консалтингу, інженерії, експлуатації та обслуговування. Компанія реалізує проекти у 120 країнах (крім росії, з 2014 року), та має команду з 18 000 співробітників. Egis була заснована у Франції, однак 62% проєктів компанії реалізуються у Європі, на Близькому Сході, в Індії, Латинській Америці, Африці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

В Україні компанія присутня з 1993 року і працює над низкою приватних проектів і проектів, які втілюються шляхом фінансування міжнародних фінансових інститутів, та державних коштів. Основними напрямками діяльності Egis в Україні є консалтинг та інжиніринг у сферах цивільного будівництва, будівництва доріг та мостів; водопостачання та водовідведення; міського транспорту; портів; залізничного транспорту; енергоефективності та управління навколишнім середовищем. Головний офіс в Києві є також регіональним хабом діяльності компанії в Україні, Кавказі та в Центральній Азії.

“Сьогодні Egis залучена до ряду проєктів відбудови України. Використовуючи європейські стандарти та локальний досвід ми працюємо над створенням сталого та екологічного майбутнього для громад України” - Едуард Ковтун, генеральний директор Egis в Україні, Кавказі та в Центральній Азії.

Контакти

Адреса Вул. Антоновича, 29, 5-й поверх, Київ 01033, Україна
Телефон +38 (044) 359-0095
Електронна пошта egis-ukraina@egis.fr

Офіційні постачальники послуг