Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Команда Egis взяла участь у розробці стратегії інтеграції залізничних систем України та Молдови до Європейського Союзу

Команда Egis взяла участь у розробці стратегії інтеграції залізничних систем України та Молдови до Європейського Союзу

У липні 2023 року Європейська комісія та Європейський інвестиційний банк опублікували стратегію щодо інтеграції залізничних мереж України, Молдови та Європейського Союзу. Команда Egis взяла участь у реалізації цього важливого проекту, який сприятиме інтеграції України та Молдови до європейського транспортного простору шляхом покращення зв'язку з ЄС та збільшення пропускної спроможності нових експортних коридорів.

У квітні 2023 року компанія Egis підписала контракт на участь в проекті «Підтримка попереднього техніко-економічного обґрунтування для нового залізничного коридору європейської стандартної колії, що з'єднує Польщу, Україну, Румунію та Молдову». У рамках проекту команда Egis працювала з JASPERS (Спільна допомога у підтримці проектів у європейських регіонах, партнерство між Європейською комісією та ЄІБ). Завдання експертів компанії полягало в підтримці JASPERS у доопрацюванні попереднього ТЕО та доповненні розділів, які були розроблені експертами JASPERS. Провідною компанією в реалізації виступила Egis у Польщі. Донор та замовник проекту - Європейський інвестиційний банк, за запитом Європейської комісії.

Основними сферами супроводу з боку Egis стали:

  • Оцінка потенційних витрат на реалізацію різних варіантів модернізації залізниць;
  • Супроводження JASPERS в аналізі поточної ситуації, з акцентом на логістичних, організаційних та правових аспектах, рухомому складі та описі наявних залізничних мереж;
  • Визначення необхідних кроків для реалізації стратегії в логістичній, організаційній та правовій сферах.

Україна та Молдова стикаються з логістичними та економічними проблемами внаслідок російського вторгнення в Україну. Проект інтеграції залізниць підвищить стійкість транспортної системи та логістичних ланцюжків шляхом зниження їхньої вразливості до виняткових подій, таких як поточна блокада українських портів. Залізничний транспорт може відіграти ключову роль, розкриваючи чинний логістичний потенціал, стимулюючи післявоєнну торгівлю та підтримуючи відновлення України. Крім того, проект забезпечить екологічно безпечну, конкурентоспроможну та сприятливу для клімату транспортну пропозицію, що є основою для майбутніх інвестицій.


Про групу Egis

Egis – міжнародна компанія, яка працює у сферах консалтингу, будівельного інжинірингу та послуг мобільності. Ми проектуємо та керуємо інтелектуальною інфраструктурою та будівлями, здатними реагувати на кліматичні зміни та допомагати досягти більш збалансованого, сталого та екологічно-стійкого розвитку територій. Egis реалізує проекти у 120 країнах, використовуючи досвід 18 000 співробітників, які створюють передові інновації, доступні для всіх проектів

Linkedin: Egis | Instagram:  @egisgroup  | Twitter: @egis  | Facebook: @egisgroup

Про Egis в Україні

В Україні компанія присутня з 1993 року і працює над низкою приватних проектів і проектів, які втілюються шляхом фінансування міжнародних фінансових інститутів, та державних коштів. Основними напрямками діяльності Egis в Україні є консалтинг та інжиніринг у сферах цивільного будівництва, будівництва доріг та мостів; водопостачання та водовідведення; міського транспорту; портів; залізничного транспорту; енергоефективності та управління навколишнім середовищем. Головний офіс в Києві є також регіональним хабом діяльності компанії в Україні, Кавказі та в Центральній Азії.

Сьогодні Egis залучена до ряду проєктів відбудови України. Використовуючи європейські стандарти та локальний досвід, компанія працює над створенням сталого та екологічного майбутнього для громад України.

Контакти

Анна Йовка

Public Affairs and Corporate Communication, Ukraine

Tel.: +380 66 057 46 57

Anna.Yovka@egis-group.com

Анастасія Матієнко

Junior PR Manager

Tel.: +380 63 722 05 07

anastasiia.matiienko@egis-group.com

Офіційні постачальники послуг